Сервіс

Сервіс


Ми дбаємо про наших клієнтів та пропонуємо Вам провести профілактичне обслуговування Вашого кондиціонера для підготовки до безперебійної роботи.
Записатися на обслуговування можна зручним для Вас способом:

— зателефонувати за номером 096-231-37-36
— надіслати повідомлення в Telegram «ЗАПИСАТИСЯ», вказати Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами

Найменування послуг/товарівк-стьЦіна
1Стандартне тех. обслуговування кондиціонера11200 грн
2Обслуговування з миттям високого тиску12400 грн
3Виїзд майстра для налаштування Wi-Fi1800 грн

В обслуговування входить:

• Зовнішній огляд стану кондиціонера, перевірка кріплення зовнішнього блоку.

• Усунення зовнішнього забруднення теплообмінника зовнішнього блоку.

• Очищення теплообмінника внутрішнього блоку.

• Розбирання та промивання корпусу внутрішнього блоку та всіх його частин.

• Вичищення крильчатки внутрішнього блоку.

• Пробивання та пролив дренажного виведення внутрішнього блоку.

• Миття фільтрів внутрішнього блоку.

• Дезінфекція елементів повітророздачі.

• Вимірювання кількості фреону в кондиціонері або перевірка температури вхідного та вихідного повітря з внутрішнього блоку кондиціонера.

• Дозаправка кондиціонера фреоном до 100 гр включно (за потреби).

Правильна експлуатація кондиціювання обладнання передбачає не тільки дотримання коректних режимів роботи, а й своєчасне технічне обслуговування. Це дозволить продовжити ресурс приладів та запобігти передчасним поломкам. Нерегулярне технічне обслуговування кондиціонерів призводить до забиття пилом фільтрів, забруднення випарників і конденсаторів, появи нальоту та плісняви на дренажних піддонах, а також крильчатки вентилятора. В результаті може знадобитися дорогий ремонт або повна заміна агрегатів, що вийшли з ладу.

Сервісне обслуговування кондиціонерів - це комплекс робіт, які не вимагають заміни основних вузлів і комплектуючих. Він також може включати відключення обладнання з метою запобігти несанкціонованому зимовому запуску та пов'язаним з цим поломкам. Рекомендується обслуговувати кліматичну техніку не рідше 2 разів протягом року – перед сезоном активної експлуатації (навесні) та наприкінці (восени).

Переваги технічного обслуговування кондиціонера у нас

Наші фахівці мають великий досвід проведення подібних робіт та постійно підвищують кваліфікацію у навчальних центрах виробників техніки. Ми надаємо послуги з обслуговування кондиціонерів багато років, тому пропонуємо своїм замовникам комплексні рішення для забезпечення кліматичного комфорту. Використання професійного інструменту та оригінальних витратних матеріалів забезпечує високу якість робіт.

Ми проводимо технічне обслуговування кондиціонерів будь-яких типів та конструкцій — настінних, стельових, канальних, вентиляційних, опалювальних та касетних, а також повітряно-теплових завіс та мультизональних систем різних брендів.