Про нас

про нас

Ви потребуєте нас, як у свіжому повітрі

Чи потрібна вашому житлу ефективна кліматична та вентиляційна система? Ні, якщо вам байдуже здоров'я та самопочуття власної родини. За сучасних умов життя у місті питання особистого комфорту та безпеки не варто залишати на самоплив. Дихати чистим повітрям – базова потреба людського організму, а забруднювачів довкілля з кожним днем ​​стає дедалі більше.

Щоб у Вашому домі завжди панували гармонія та затишок, повітря в кожній кімнаті було чистим та безпечним, скористайтесь послугами компанії Skyclimate . 

Телефонуйте прямо зараз за номером тел. 044-362-38-39 , та гарантовано отримайте індивідуальний підхід до проектування, встановлення вентиляційних та кліматичних систем. Швидке та якісне обслуговування, вигідні ціни, гнучка система знижок – все це та багато іншого тільки для наших клієнтів!

про нас

Ми допоможемо створити найбільш комфортний мікроклімат у будь-яких приміщеннях побутового, промислового та адміністративного призначення – у квартирі, заміському будинку, офісі, торговому центрі. Нова система повітрообміну буде відповідати всім нормам та стандартам чинного БНіП. Чи зможемо усунути будь-яку неполадку, проведемо планове технічне обслуговування та монтаж кондиціонерів, чилерів, систем диспетчеризації будівель. Обновимо та модернізуємо діючу вентиляційну систему, виправимо всі недоліки в її пристрої.

 

 

Пропонуємо наступний комплекс послуг з покращення мікроклімату:

  • Підбір та постачання потрібним обладнанням
  • Встановлення та запуск системи, обслуговування по гарантії та плановий технічний огляд приладів
  • Оновлення, модернізація та усунення недоліків діючих вентиляційних та кондиціювання систем
  • Виробництво, постачання, встановлення систем диспетчеризації та контролю будівель (система «Розумний дім»)
  • Ремонт та налагодження будь-яких кліматичних систем та їх складових

Не втрачайте нагоди, звертайтеся до нас прямо зараз – і нова кліматична система стане незамінним помічником у створенні здорової та затишної домашньої атмосфери.